Yazılım Geliştirme Felsefemiz

Sözleşmelerin imzalanmasının ertesi günü kodlamaya başlamıyoruz. İlk etapta kalem ve kağıtlarımız ile firmanızın ve sektörünüzün tüm gereksinimlerini ortaya koyup yol haritamızı çıkartıyoruz. Tüm analizler ve testler tamamlandıktan sonra minimum kod maksimum performans için çalışmalara başlıyoruz. Ürün teslim edildikten sonra güncellemeler ve güvenlik vunon ekibinin kontrolünde olmaya devam ediyor.Yol Haritamız


GEREKSİNİM ANALİZLERİ

İstekleriniz doğrultusunda gerek istediğiniz yazılım ürününün gerekse sektörünüzün detaylı analizini yapıp kodlama aşamasına geçilmeden ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri belirliyoruz.

TASARIM

Günümüzün son tasarım teknolojilerini kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü (UX,UI) ile harmanlayıp yazılım ürününüzün kullanılışını mükemmel seviyeye getiriyoruz.

KODLAMA

Hatasız kul olmaz ancak hatasız kodlama olur felsefesiyle tüm analizler bittikten sonra kodlama aşamasına geçiyoruz. Minimum kod ile maksimum performans sağlıyoruz.

MOBİL UYUMLULUK

Ürünlerimizi sadece masaüstü bilgisayarlarınız veya laptoplarınızda değil üzerinizde taşıyabileceğiniz tüm telefon ve tabletlerinizde uyumluluk sorunu olmadan kullanabilirsiniz.

GÜNCELLEME VE BAKIM

Teslim işleminden itibaren belirli aralıklarla yazılım ürününüzün tüm güncellemeleri ve bakımları vunon ekibinin kontrolü altında. Böylece ürününüz uzun yıllar boyunca güncellenmiş %100 güvenlik önlemlerinden taviz vermiyor.