slide-di-enterprise-blue

Yazılım Geliştirme Felsefemiz

Sözleşmelerin imzalanmasının ertesi günü kodlamaya başlamıyoruz. İlk etapta kalem ve kağıtlarımız ile firmanızın ve sektörünüzün tüm gereksinimlerini ortaya koyup yol haritamızı çıkartıyoruz. Tüm analizler ve testler tamamlandıktan sonra minimum kod maksimum performans için çalışmalara başlıyoruz. Ürün teslim edildikten sonra güncellemeler ve güvenlik vunon ekibinin kontrolünde olmaya devam ediyor.

Hizmetlerimiz

Masaüstü Yazılımları
WEB Yazılım Çözümleri
Mobil Uygulamalar

Yazılım ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

Yol Haritamız

 • Gereksinim Analizleri

  İstekleriniz doğrultusunda gerek istediğiniz yazılım ürününün gerekse sektörünüzün detaylı analizini yapıp kodlama aşamasına geçilmeden ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri belirliyoruz.

 • Tasarım

  Günümüzün son tasarım teknolojilerini kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü (UX,UI) ile harmanlayıp yazılım ürününüzün kullanılışını mükemmel seviyeye getiriyoruz.

 • Kodlama

  Hatasız kul olmaz ancak hatasız kodlama olur felsefesiyle tüm analizler bittikten sonra kodlama aşamasına geçiyoruz. Minimum kod ile maksimum performans sağlıyoruz.

 • Mobil Uyumluluk

  Ürünlerimizi sadece masaüstü bilgisayarlarınız veya laptoplarınızda değil üzerinizde taşıyabileceğiniz tüm telefon ve tabletlerinizde uyumluluk sorunu olmadan kullanabilirsiniz.

 • Güncelleme ve Bakım

  Teslim işleminden itibaren belirli aralıklarla yazılım ürününüzün tüm güncellemeleri ve bakımları vunon ekibinin kontrolü altında. Böylece ürününüz uzun yıllar boyunca güncellenmiş %100 güvenlik önlemlerinden taviz vermiyor.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DÜŞÜNÜYOR?

Murat Ustaoğlu

Firmamız büyüdükçe girdi ve çıktıları kontrol etmek çok zorlaşmıştı.vunon ekibine firmamızın ihtiyaç duyduğu gereksinimleri anlattım ve bir yol haritası çıkardık. Şu anda firmamıza özel yazılan program sayesinde saatlerimizi alan işlemleri dakikalar içinde halledebiliyoruz.

Murat UstaoğluFirma Sorumlusu
Mehmet Aslan

Son zamanlarda müşterilerim sık sık firmamızın web sitesi olup olmadığını soruyordu. İnternet üzerinden araştırma yaparken vunon ile tanıştım ve çok kısa bir sürede firmamın web sitesini yayına koydular. Kalite ve hızı bir arada bulunduruyorlar. Tebrikler.

Mehmet AslanFirma Sahibi
Turan Vardar

Çarşı da bulunan mağazamda sattığım ürünleri internet üzerinden satıp kar oranımı katlamayı hedefliyordum. Sitelerinden telefon numaralarını aldım ve görüşme ayarladık. Şu an hem fiziki mağazamdan ürünleri satıyorum hem de internet üzerinden gelen siparişleri onaylıyorum.

Turan VardarMağaza Sahibi
İsmail Yılmaz

Firmamın internet üzerinden bilinirliğini arttırmak istiyordum. vunon ekibi tüm firma çalışanlarımıza seo çalışmaları hakkında detaylı bir sunum yaptı ve çalışmaya başladık. Şu anda google’da firmamız 1.sayfada çıkıyor ve her gün düzenli olarak sipariş alıyoruz. Teşekkürler.

İsmail YılmazFirma Sahibi